top of page

Projektowanie pod druk 3D

Proces projektowania i druku 3D żywicznego modelu wieży Eiffle'a

Druk 3D to definicja, która obejmuje różnorodne technologie. Różnią się one nie tylko procesami wytwórczymi czy wykorzystywanymi materiałami, ale również też rodzajem obiektów, które pozwala wykonać. Śledzimy wszystkie nowinki dotyczące tej innowacyjnej metody, aby móc zdobytą wiedzę przekuć w wysokiej jakości usługi. Jesteśmy firmą, która stworzona i prowadzona jest przez ludzi, dla których technologia druku 3D jest pasją. Od lat rozwijamy swoją wiedzę i poszerzamy zakres umiejętności, aby nasi klienci cieszyć się mogli realizacją usług na najwyższym poziomie.

Projektowanie do druku 3D


W naszej firmie oferujemy zarówno druk 3D jak i usługi projektowania do druku 3D. Dzięki temu każdym klientem możemy zająć się w sposób kompleksowy. Osoby, które się do nas zwracają, mogą więc liczyć na wirtualne modelowanie obiektu (trójwymiarowe skanowanie rzeczywistych przedmiotów, digitalizacja danych). Zanim możliwy będzie wydruk przedmiotu w technologii 3D konieczne jest stworzenie modelu 3D. Ten proces wiąże się ze wzmożoną pracą sztabu specjalistów, którzy z pomocą wiedzy, doświadczenia i najbardziej optymalnego oprogramowania, są w stanie stworzyć odpowiedni model. Warto zdawać sobie sprawę, że gotowe projekty, które nasi klienci do nas dostarczają należy we właściwy sposób zmodyfikować. Jeśli np. zgłosi się do nas osoba, której zależy, aby wydrukować stworzoną przez nią makietę, nasi specjaliści muszą albo zmodyfikować projekt pod kątem wydruku 3D, albo zaprojektować go od początku. Nieocenione są więc umiejętności osób, które zajmą się takim zleceniem

Na co mogą liczyć nasi klienci?


Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb klientów, którzy się do nas zgłaszają. W trosce o ich komfort i satysfakcję, oferujemy możliwość zrealizowania projektu dla każdej osoby; bez znaczenia jest to, jakiego elementu dotyczy projekt.

Na tle firm oferujących podobne usługi odznaczamy się rozsądnymi cenami. Jednocześnie bezkompromisowo traktujemy jakość – każde zlecenie realizujemy w oparciu o najwyższe technologie, posiłkując się gruntowną wiedzą i doświadczeniem naszych pracowników. W ten sposób możemy zaproponować Państwu najlepszą relację cena-jakość usługi.

Wykonujemy projekty dla wszystkich branż. Bez względu na to, jaką działalność Państwo prowadzą, zachęcamy do kontaktu. Oferujemy rzetelne doradztwo, tak, aby każdy mógł wybrać opcję, która jest dla niego optymalna.

Proces projektowania modelu 3D

Priorytetowo traktujemy terminowość. Realizując zlecenia sprawnie i w krótkim czasie, wyrażamy szacunek do potrzeb naszych klientów. Oprócz szybkiego czasu realizacji, osoby, które zdecydują się skorzystać z naszych usług mogą liczyć na indywidualne podejście. Zanim przystąpimy do pracy nad zleceniem, chcemy dokładnie poznać wizję klienta – wszystko po to, aby efekt naszych wysiłków w jak największym stopniu sprostał jego oczekiwaniom.

Źródeł naszej satysfakcji i radości jest zadowolony klient, dlatego w kontakcie z nim staramy się być jak najbardziej elastyczni i wyrozumiali. Zapraszamy do zapoznana się z naszymi usługami oraz do kontaktu.

MASZ PYTANIE?

CHCESZ WYCENIĆ DRUK 3D LUB PROJEKT?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

bottom of page