top of page
Szukaj
  • lcyran

Witamy na blogu Plastcore – drukarni 3D w Warszawie

Mamy przyjemność otworzyć blog Plastocore – drukarni 3D w Warszawie. W tym miejscu będziemy dzielić się najciekawszymi i ciekawymi realizacjami wydruku 3D z Państwa projektów, lub tych, które stanowiły dla nas największe wyzwanie.


Cieszmy się z możliwości spotkania się z Państwem na łamach naszego bloga. Technologia wydruku 3D to stosunkowo nowa technika wytwarzania różnego rodzaju przedmiotów, która na terenie Polski zdobywa coraz większą popularność. Ze względu na cenę wydruku 3D, a także możliwość wykonywania niewielkich ilości, a nawet prototypów różnego rodzaju przedmiotów, wierzymy że ta technika będzie zdobywała coraz większą popularność w naszym kraju. Aby móc tego dokonać, cały czas inwestujemy w rozwój naszej technologii wydruku, która spowoduje możliwość dostarczania Państwu możliwie wysokiej jakości wydruków 3D.

Dlaczego blog drukarni 3D Plastcore?

Będziemy także wykorzystywać to miejsce, do informowania Państwa o najważniejszych nowinkach technologicznych powiązanych z drukiem 3D, oraz wszelkich nowościach które będą dotyczyły naszej drukarni. Świat wydruku 3D jest bardzo dynamiczny, więc praktycznie z miesiąca na miesiąc możemy zaznajamiać się z kolejnymi udoskonaleniami w zakresie technologii wydruku 3D, a co za tym idzie zdobywania kolejnych szczebli jakości w zakresie druku 3D.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dotychczasowym Klientom, którzy skorzystali z naszych usług druku 3D, a tych którzy zastanawiają się nad naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, oraz prosimy o kontakt w celu przedstawienia oferty na Państwa projekt, który wykonamy w technologii wydruku 3D

#druk3D #drukarnia3d #Plastcore #wydruki3D

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie