Szukaj

Witamy na blogu Plastcore – drukarni 3D w Warszawie

Mamy przyjemność otworzyć blog Plastocore – drukarni 3D w Warszawie. W tym miejscu będziemy dzielić się najciekawszymi i ciekawymi realizacjami wydruku 3D z Państwa projektów, lub tych, które stanowiły dla nas największe wyzwanie.


Cieszmy się z możliwości spotkania się z Państwem na łamach naszego bloga. Technologia wydruku 3D to stosunkowo nowa technika wytwarzania różnego rodzaju przedmiotów, która na terenie Polski zdobywa coraz większą popularność. Ze względu na cenę wydruku 3D, a także możliwość wykonywania niewielkich ilości, a nawet prototypów różnego rodzaju przedmiotów, wierzymy że ta technika będzie zdobywała coraz większą popularność w naszym kraju. Aby móc tego dokonać, cały czas inwestujemy w rozwój naszej technologii wydruku, która spowoduje możliwość dostarczania Państwu możliwie wysokiej jakości wydruków 3D.

Dlaczego blog drukarni 3D Plastcore?

Będziemy także wykorzystywać to miejsce, do informowania Państwa o najważniejszych nowinkach technologicznych powiązanych z drukiem 3D, oraz wszelkich nowościach które będą dotyczyły naszej drukarni. Świat wydruku 3D jest bardzo dynamiczny, więc praktycznie z miesiąca na miesiąc możemy zaznajamiać się z kolejnymi udoskonaleniami w zakresie technologii wydruku 3D, a co za tym idzie zdobywania kolejnych szczebli jakości w zakresie druku 3D.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dotychczasowym Klientom, którzy skorzystali z naszych usług druku 3D, a tych którzy zastanawiają się nad naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, oraz prosimy o kontakt w celu przedstawienia oferty na Państwa projekt, który wykonamy w technologii wydruku 3D

#druk3D #drukarnia3d #Plastcore #wydruki3D

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

O Nas

PLASTCORE 3D

Jesteśmy DRUKARNIĄ 3D

zlokalizowaną w podwarszawskim Piasecznie. Jesteśmy w stanie przygotować projekt i wydrukować go przy pomocy DRUKAREK 3D.
Drukujemy zarówno detale jak i duży format. Maksymalne pole robocze naszych drukarek osiąga wymiary do 150 x 150 x 200 cm.

Przydatne Linki

© 2020 Plastcore 3D Sp. z o.o.

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały Instagram Ikona
  • Biały YouTube Ikona

Dane kontaktowe

Pon - Pią: 9:00 - 17:00

Weekend: Nieczynne

plastcore@plastcore.pl

+48 695 404 402

Plastcore 3D Sp. z o.o.

ul. Puławska 34 hala 23

05-500 Piaseczno