top of page
Szukaj
  • lcyran

Podsumowanie roku – drukarnia 3D Plastcore

Rok 2019 będzie nam się kojarzył z intensywnym rozwojem naszej drukarni 3D, oraz wieloma ważnymi wydarzeniami, które miały wpływ na bieżącą działalność firmy. Z okazji końca 2019 roku zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem roku drukarni 3D Plastcore.


Rok 2019 dla drukarni 3D Plastcore w liczbach

Rok 2019 przyniósł nam przede wszystkim zmianę siedziby i znaczącą rozbudowę parku maszynowego. Z niewielkiego biura na jednym z podwarszawskich osiedli, przenieśliśmy się na dużą powierzchnię przemysłową w Piasecznie przy ulicy Puławskiej. Przeprowadzka wynikała z konieczności rozbudowy parku maszynowego, co wynikało z lawinowo rosnącej liczby Klientów, zainteresowanych wykonywaniem druku 3D.

Jednocześnie, wraz z rozbudową parku maszyn w postaci drukarek 3D silnie inwestowaliśmy w nasze kompetencje w obszarze projektowania i post processingu detali, wytworzonych przy pomocy druku 3D. Zakupiliśmy specjalistyczne urządzenia do wykonywania tego typu prac, co przełożyło się na szerszy zakres usług, które możemy zapewnić dla naszych Klientów.

Rozwój branży druku 3D oczami Plastcore

W 2019 roku branża druku 3D nadal przeżywała silny wzrost, wynikający z rosnącej świadomości Klientów, dotyczącej możliwości wytwarzania przedmiotów tą metodą produkcyjną w różnych polach eksploatacji. Druk 3D staje się coraz częściej wybieranym sposobem produkcji, głównie ze względu na jego elastyczność oraz niską cenę w stosunku do konieczności wykonywania pełnych serii oraz form, potrzebnych do uruchomienia klasycznych sposobów produkcji.

Dodatkowo, biorąc pod uwagę opinie naszych Klientów kolejne lata będą generowały coraz wyższe zainteresowanie drukiem 3D, w nawiązaniu do powyższych czynników. Sama branża będzie się profesjonalizować i stopniowo podmioty, które posiadają najszerszy park maszyn i kompetencji w dziedzinie druku 3D będą zajmować coraz silniejsze pozycje rynkowe.

Podsumowanie – życzenia świąteczne i noworoczne od drukarni 3D Plastcore

Korzystając z okazji, pragniemy życzyć wszystkim naszym czytelnikom, sympatykom i Klientom zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz udanej zabawy noworocznej. Niech ten czas będzie momentem na nabranie sił i wypoczynek, by zmierzyć się z wyzwaniami, które z pewnością czekają w roku 2020.

#drukarnia3d #drukarnia3dwarszawa #Plastcore

0 komentarzy