top of page
Szukaj
  • lcyran

Nowe możliwości reklamowe!

Każdy z nas doskonale wie, że to reklama jest dźwignią handlu. Jej obecność ma znaczenie w działaniach promocyjnych firmy, sprzedaży usług czy produktów. Niestety coraz większa konkurencja na rynku sprawia, że materiały reklamowe dosłownie zasypują potencjalnych klientów. Żeby się wyróżnić należy być coraz bardziej innowacyjnym, pomysłowym i zaskakującym dla odbiory.

Jak tego dokonać?


Reklama i CSR – czy tak się da?

Jednym z priorytetów Plastcore 3d jest zrównoważony rozwój – staramy się działać tak, aby środowisko jak najmniej odczuło naszą „obecność”. Zauważyliśmy, że dużym problemem staje się zanieczyszczone, pełne pyłów powietrze. Chcieliśmy chociaż trochę to zmienić w swoim otoczeniu. Tak właśnie powstała idea (a później projekt) tężni SalBreath. Nie mieliśmy zbyt dużej przestrzeni do zagospodarowania ani zbyt wiele czasu na korzystanie z uroków nowego obiektu. Połączenie ławki, na której z przyjemnością można zjeść śniadaniu lub lunch z tężnią, oczyszczającą powietrze było strzałem w dziesiątkę! Szczególnie przydała nam się w upały – powietrze wokół tężni jest naturalnie chłodzone przez wytworzoną bryzę.

Projektując w technice 3D formujemy wytrzymałe, stabilne i designerskie urządzenia. Możemy tworzyć nowe i unikatowe formy lub skorzystać z możliwości wyboru spośród szerokiego wachlarza kształtów i wariantów kolorystycznych. Sprawdzą się w biurze, hotelu, klubie, ogrodzie, a nawet w przedszkolu. Uniwersalność zastosowania wyróżnia nasz projekt spośród innych dostępnych tego typu na rynku.

Dodatkowo zastosowanie druku 3d podczas produkcji pozwoliło na zminimalizowanie kosztów. Tężnia SalBreath może powstać już w 6 tygodni! Kolejnym plusem naszego inhalatorium jest duża dowolność co do wymiarów oraz ułożenia ławek. Te cechy sprawiają, że tężnia doskonale wpisze się w swoje otoczenie.Tężnie i walka o czyste powietrze to nie tylko przejściowy trend. Wybierając SalBreath możesz pokazać swoje zaangażowanie w przestrzeń publiczną. Dodatkowo do wykorzystania jest nawet 2,25 m2 powierzchni reklamowej do pokazanie swoich produktów i usług szerszemu gronu odbiorców.

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie