top of page
Szukaj
  • lcyran

Gdzie warto zainstalować tężnię SalBreath?

Od kilku dni pokazujemy Wam nasz autorski projekt tężni SalBreath. I cieszymy, się z pozytywnego odzewu. Coraz częściej jednak spływają do nas zapytania – tak naprawdę dla kogo jest to dobre rozwiązanie? Gdzie w pełni można wykorzystać potencjał tężni?


Oto lista miejsc, w których my widzimy tężnie SalBreatch:


1. Mini-tężnia na każdym osiedlu

Mini tężnia to doskonały pomysł na zagospodarowanie przestrzeni wspólnej praktycznie na każdym osiedlu. Dzięki naszej propozycji powstanie idealne miejsce do spotkań na świeżym powietrzu dla mieszkańców. Przestrzeń z tężnią stworzy strefę relaksacyjno-zdrowotną, wskazaną zarówno dla seniorów jak i naszych najmłodszych. Mikroklimat tężni wykorzystywany jest w profilaktyce i leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, rozedmie płuc, nadciśnienia tętniczego i w przypadku ogólnego wyczerpania. Zdrowotna mgiełka tężni będzie działać na wszystkich, którzy będą w pobliżu. Godzina inhalacji to jak trzy dni spędzone nad Bałtykiem 😊


2. Tężnia w przedszkolu

Tężnia solankowa pełni bardzo ważną rolę w profilaktyce zdrowia dzieci. W dobie zanieczyszczonego powietrza takie rozwiązanie zapobiega chorobom układu oddechowego. Przedszkolaki mogą korzystać z tężni solankowej za każdym razem kiedy będą wychodzić do ogródka przedszkolnego lub na plac zabaw. Dzięki wykorzystaniu metody druku 3d – tężnia może zostać przyozdobiona nadrukiem z ulubionymi bohaterami z bajek lub kolorowymi wzorkami. Wszystko wedle gustu małych odbiorców.


3. Skwery i mini-ogródki miejskie

Coraz częściej widzimy powstające w przestrzeni miejskiej skwery i mini ogródki. Przeważnie wyglądają podobnie – składają się kompozycji roślinnej i kilku obiektów tak zwanej małej architektury (ławek itp.). Jednak oprócz aspektów wizualnych ich możliwości często nie są wykorzystywane przez mieszkańców. Jednych nie zachęca kieszonkowy charakter ogródka, dla innych jest za mało przytulną przestrzenią. Tężnia SalBreath nie zajmuje dużo miejsca (do każdego projektu podchodzimy indywidualnie) jest więc idealna do zagospodarowania takiego typu obszarów. Jej pro-zdrowotne właściwości przyciągną osoby, dla których dobre samopoczucie i stan zdrowia jest bardzo ważne. Wdychając powietrze przesiąknięte mikroelementami będzie można poczytać książkę, posłuchać muzyki lub odpocząć po spacerze.


4. Agencje reklamowe

Tężnia SalBreath została wykonana w technice druku 3d – dzięki temu ma jedną, podstawową przewagę nad tężniami zbudowanymi w naturalny sposób. Jej obudowę można wykorzystać jako nośnik reklamy. Obrendowana w elegancki sposób będzie przyciągała wzrok osób, które będą się relaksowały w jej pobliżu. Dodatkowo treści na tężni można zmienić dzięki zastosowaniu specjalnej folii. W czasach, w których coraz trudniej się wyróżnić na rynku – SalBreath może być doskonałym sposobem by połączyć działania marketingowe z dbaniem o dobro lokalnej społeczności. Przebywanie w pobliżu tężni pozytywnie wpływa na zdrowie i wzmacnia odporność organizmu a ich mikroklimat wykorzystywany jest w profilaktyce i leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych – ciężko o lepsze skojarzenia.


5. Hotele, pensjonaty i SPA

Turystyka coraz bardziej rozkwita. Mimo (a może właśnie dzięki?) dość wielu ograniczeniom w ostatnim czasie Polacy podróżują coraz więcej i stają się coraz bardziej świadomi. Wybierają miejsca gdzie można odpocząć i zadbać o siebie. Warto się wyróżnić spośród tysięcy dostępnych miejsc i zaproponować swoim gościom relaks w pro-zdrowotnym miejscu.

Specyficzny mikroklimat tężni wytwarzany jest w skutek ociekania solanki i działania ruchu powietrza. Powoduje to intensywne parowanie i wytwarzanie aerozolu. Tężnia nasyca powietrze jodem, bromem i innymi mikroelementami takimi jak magnez, sód, potas czy żelazo. Powstały aerozol odznacza się szczególnymi walorami zdrowotnymi. Przebywanie w tężniach zalecane jest w profilaktyce i leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, rozedmy płuc, nadciśnienia tętniczego, nerwicy wegetatywnej, depresji, stresu i ogólnego wyczerpania.

Tężnia SalBreath może być montowana zarówno na świeżym powietrzu jak i we wnętrzach.


6.Galerie handlowe

Galerie handlowe to miejsca, które jedni uwielbiają a inni próbują omijać szerokim łukiem. Gościmy w nich przynajmniej raz do roku. Stałym elementem wystroju są różne typu ławki. Czy nie dużo milej byłoby nam odpocząć w miejscu, gdzie można wdychać powietrze z mikroelementami? Tężnie sprawdzą się doskonale – dodatkowo ich design można dostosować do wystroju danej galerii.

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie