top of page
Szukaj
  • lcyran

Drukarnia 3D Plastcore na Dniach Druku 3D w Kielcach

Dzięki dynamicznemu rozwojowi Plastcore w tym roku po raz pierwszy weźmie udział w najważniejszym wydarzeniu branżowym w tej części Europy. W halach kieleckich targów zaprezentujemy najciekawsze realizacje związane z drukiem 3d oraz posiadanym przez nas zapleczem sprzętowym.


Cieszymy się z możliwości wzięcia udziału w Dniach Druku 3D w Kielcach – komentują przedstawiciele Plastcore. Wierzymy, że będzie to okazja do nawiązania nowych, wartościowych kontaktów branżowych, a także na uzyskanie zewnętrznej informacji zwrotnej na temat naszej pracy. To będzie niezwykle cenne doświadczenie – dodają.

Podczas Dni Druku 3D Plastcore zaprezentuje swoje najciekawsze prace wykonane przy pomocy technologii 3D. Będą to nie tylko prezentacje praktycznego zastosowania tej technologii, ale również zostaną pokazane przedmioty, które ilustrują możliwości niestandardowego zastosowania druku 3D.  Na naszym stoisku zaprezentujemy szeroką gamę możliwości jakie oferuje nasze bogate i nowoczesne zaplecze sprzętowe, a także wysoką jakość jaką jesteśmy w stanie zapewnić dla wykonywanych nań projektów 3D. Pokażemy w szczególności zastosowania związane z przemysłem i biznesem w tym m.in. projekty z zakresu rapid prototyping, ale przy okazji mniej konwencjonalne realizacje.

Dni Druku 3D odbędą się w dniach 26-28 Marca na Kieleckich Targach.

O Dniach Druku 3D w Kielcach

Dni druku 3D to część cyklu targów „Przemysłowa Wiosna”, które odbywają cię corocznie, na kieleckich targach. Cykl ten obfituje w wyspecjalizowane wydarzenia, na których prezentuje się najnowsze rozwiązania dla Przemysłu. W tym roku Dni Druku 3D będą miały swoją jubileuszową X odsłonę, podczas której będzie można zobaczyć nie tylko najnowsze rozwiązania sprzętowe, ale także zastosowania gotowych wydruków. Olbrzymia liczba zwiedzających, bogata oferta wystawców i ogromna powierzchnia wystawiennicza, pozwala nie tylko zapoznać się z innowacyjną technologią, ale także nawiązać kontakty biznesowe. Dzięki temu od lat w marcu Kielce stają się światową stolicą przemysłu.

O drukarni 3D Plastcore

Plastcore  to drukarnia 3D znajdująca się pod Warszawą. Specjalizuje się w wykonywaniu usług druku 3D dla klientów według ich projektu. Dysponuje parkiem maszynowym umożliwiającym wydruk przestrzenny o różnych gabarytach obiektów, z szerokiej gamy materiałów oraz wykorzystując różne technologie wydruku 3D. Do dodatkowych atutów Plastcore należy usługa projektowania oraz przystosowania projektów z optymalizacją dla technologii druku 3D – przeznaczona dla Klientów nie posiadających własnych projektów 3D, a zainteresowanych szybkim prototypowaniem lub wytworzeniem swoich przedmiotów. Doświadczony zespół przeprowadzi kontrahenta przez wszystkie etapy produkcji od projektu, poprzez dobór technologii, aż do finalnego wydruku. Szerokie zaplecze sprzętowe pozwala na szybki czas reakcji oraz krótkie terminy realizacji.

Więcej informacji o naszym udziale już wkrótce zarówno na naszej stronie jak i Faceebook’u.

#drukarnia3dwarszawa #drukarnia3d #druk3D #Plastcore #DniDruku2019

0 komentarzy