top of page
Szukaj
  • lcyran

Druk 3d i możliwości reklamowe – ogranicza nas wyobraźnia!

W czasach których żyjemy, nie da się uciec od reklamy. Jej wszędobylskie macki „nacierają” do nas z każdej strony: na wszelkich portalach społecznościowych, telewizji, radiu czy ulotkach rozdawanych na ulicy. Czasem jest to męczące – jednak gdy weźmiemy pod uwagę jak ułatwia nam to docieranie do różnych usługodawców, doceniamy to. Dla osób, które w przekonujący sposób mają zaprezentować usługi i produkty na rynku poprzeczka do „wybicia się” została postawiona bardzo wysoko. Jesteśmy pewni, że 75% z nich myśli, że wszystko już było.

Ale czy na pewno?


Nie masz pomysłu na gadżet – napisz do drukarni 3d.

Dobry gadżet to taki, który będzie miał 3 cechy: użyteczność, estetyczny wygląd i w sposób przyjemny będzie kojarzył się z marką.

No dobrze – ale przecież ile razy można prezentować kubek, butelkę lub długopis? I ile takich rzeczy otrzyma nasz kontrahent/klient? Odpowiadamy po kolei – nie za często, raczej sporo 😊 Ale mamy na to radę! Dzięki wykorzystaniu druku 3d możemy stworzyć pożyteczne akcesoria, które mają unikalną formę. Świetnym przykładem może być stacja dokująca na pendrive, słuchawki albo bidon w kształcie nawiązującym do logotypu firm. Estetyczna forma zachęca do prezentowania przedmiotu w widocznym miejscu. Dzięki temu nie tylko zostaniemy docenieni przez bezpośredniego obiorcę prezentu.


Jaki gadżet polecamy na nadchodzący sezon?

Co powiecie na wermi-doniczkę? Czyli specjalny zaprojektowany pojemnik do uprawy kwiatów, w którym pozyskujemy w naturalny sposób biohumus. A biohumus dla roślin (zwany również wermi-kompostem) to samo dobro. Jest nawóz powstający w wyniku przetrawienia substancji organicznej - jak obornik, torf, kompost, odpady spożywcze czy osady ściekowe - przez dżdżownice kalifornijskie. Trawiąc podłoże, dżdżownice nasycają je mikroorganizmami namnażanymi w ich przewodach pokarmowych, a mikroorganizmy te mają pozytywny wpływ na rozwój roślin, które traktują jak swojego gospodarza - dbają aby roślina miała się dobrze. Dzięki zastosowania druku 3d przy produkcji, możemy wybrać interesującą nas wielkość i kolor a nawet kształt. Na naszej stronie możecie zobaczyć proponowane przez nas wzory.

Naszą drugą propozycją są nawilżacze lub oczyszczacze powietrza w formie nawiązującej do profilu działania firmy. Ogranicza nas tu tylko wyobraźnia i może budżet. Jesteśmy w stanie zaprojektować funkcjonalny sprzęt, który będzie świetną ozdobą biura lub mieszkania. Urządzenia te często są nam niezbędne do lepszego funkcjonowania. Jednak ich wygląd nie zawsze zachęca do eksponowania ich w widocznych miejscach, dostępnych dla oczu gości. Z nami to może się zmienić. Metoda druku 3 d pozwala na zastosowanie indywidulanie dopasowanych rozwiązań. Dodatkowo to co nasza drukarnia lubi najbardziej to wyzwania!


Na trzecim miejscu jest gadżet, którego … nie ma… Jak można polecać coś czego nie ma. Można – bo jesteśmy w stanie stworzyć rzecz, o której marzysz. Co powiesz np. na nietypowy kalendarz adwentowy? Wieszak na ubrania z Twoim logotypem, może wolisz organizer do lodówki lub własną grę planszową z indywidulanie zaprojektowanymi pionkami. Jeśli myślisz o czymś wyjątkowym – napisz do nas jak najszybciej.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

0 komentarzy