top of page

Druk 3D dla przemysłu

1.PNG

Drukujemy 3D dla przemysłu!


Drukarki 3D to dziś ważny fragment parku maszynowego wielu zakładów przemysłowych. Druk 3D to nie tylko procesy prototypowania, ale i wytwarzanie narzędzi oraz produkcji małoseryjnej. Wiemy o tym, że drukowanie przestrzenne jest i będzie dziedziną rozwijającą się coraz dynamiczniej, bowiem najnowsze rozwiązania technologii 3D stawiają sobie za cel ciągłe ulepszanie produkcji i podnoszenie jakości drukowanych elementów. Wiemy to i pracujemy na sukces druku 3D, zdobywając zaufanie klientów i ucząc się z każdego doświadczenia. Szanujemy każde zamówienie. Gotowi do głębokiego dialogu konsultujemy potrzeby klienta, dyskutujemy wspólnie o projekcie i razem osiągamy najlepsze efekty druku 3D.

Druk 3D? Oferujemy wiele możliwości! 
Druk 3D w przedsiębiorstwach naszych klientów to szybkie prototypowanie (60%), tworzenie skutecznych narzędzi (33%) oraz optymalizacja produkcji i kontrola jakości (7%). Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom mamy pełną możliwość druku prototypów. Dzięki drukowanych u nas prototypom zapewniamy klientom cenną możliwość sprawdzenia jakości projektowanego rozwiązania produktowego. Nasze prototypy są maksymalnie zbliżone do produktów finalnych. W naszych zasobach usługowych mamy także możliwość druku uchwytów i innych precyzyjnych elementów. Klienci podkreślają także jakość innych elementów wytwarzanych u nas w technologii druku 3D, bowiem także już dziś mamy możliwość druku formatek, jak również jesteśmy w stanie wykonać usługę w postaci druku także innych elementów.

Zawsze podążamy za potrzebami każdego klienta 


W naszej działalności kluczem do sukcesu są potrzeby każdego klienta, bo udany druk 3D wymaga skutecznego dialogu na każdym etapie produkcji, od projektu do efektu. Jeżeli – przykładowo – dla zgłaszającego się do nas klienta najważniejsza jest na przykład jakość powierzchni prototypu albo maksymalna precyzja jego wykonania, to dobieramy wybraną technologię eksploatującą płynne materiały światłoutwardzalne (MJP, DLP, SLA, PolyJet i inne). Podobnie: ściśle, precyzyjnie i rzetelnie dobieramy rozwiązania każdego powierzonego nam druku, najmniejszego nawet elementu.

file.jpg.jpeg

Znamy dobrze korzyści druku 3D w przemyśle i maksymalizujemy je w każdym, realizowanym zamówieniu!


Do najpoważniejszych atutów technologii druku 3D eksperci zaliczają takie jego walory jak: możliwość tworzenia części bardzo skomplikowanych geometrycznie i przy tym precyzyjnych, takich jak uchwyty i formaty. Wypraktykowaliśmy już sami te rozwiązania realizując wiele udanych projektów. Doceniamy też, wspólnie z naszymi klientami, rangę prototypów. Stawiamy na maksymalnie krótki czas produkcji i skuteczność oraz prostotę rozwiązań. Zdajemy sobie sprawę, że siłą druku 3D dla przemysłu jest odkrywanie coraz nowszych możliwości jego zastosowań. Stosowane przez nas techniki druku 3D to skuteczna metoda sprawdzania wstępnych projektów pod kątem słuszności ich założeń, w tym montażu lub pasowania elementów do całości. Nasi klienci akcentują również jakość naszej obróbki wykończeniowej, w tym: malowanie, polerkę i szlif w odniesieniu dla jakości każdego z elementów. Udany druk 3D jest dialogiem na każdym etapie pracy nad projektem, prototypem lub wytwarzaniem tą metodą elementów szczegółowych. U nas są to przede wszystkim uchwyty i formatki, ale podejmujemy się także z sukcesem pokrewnych zadań.

MASZ PYTANIE?

CHCESZ WYCENIĆ DRUK 3D LUB PROJEKT?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

bottom of page